Ручна лійка Grohe Euphoria 110 Massage 27239000
Фото 3 |
Grohe Euphoria 110 Massage 27239000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Massage 27239000
Ручний душ Grohe Euphoria 27239000 | 2 419 грн. |
Ручний душ Grohe Euphoria (27239000) 27239000 | 2 419 грн. |
Grohe Grohe EUPHORIA душ ручний з обмежувачем витрати води та 3 режимами с | 2 209 грн. |
Grohe Euphoria 27239000 | 2 510 грн. |
Grohe EUPHORIA Massage 27239000 Ручной душ | 2 419 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria 110 Massage 27239000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →