Ручна лійка Grohe Euphoria 110 Massage 27239001
Фото 5 |
Grohe Euphoria 110 Massage 27239001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Може використовуватись із проточним водонагрівачем. Внутрішній канал охолодження для тривалого терміну служби.
Мінімальний тиск, що рекомендується: 1.0 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Massage 27239001
Ручний душ Grohe Euphoria 110 Massage 3 режими струменя хром 27239001 | 3 060 грн. |
Лійка для ручного душу GROHE Euphoria 110 Massage 27239001 | 2 574 грн. |
Grohe Euphoria 27239001 | 2 770 грн. |
Ручной душ Grohe Euphoria 110 Massage 3 режима струи хром 27239001 | 839 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →