ДБЖ Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА
Відео 2Фото 13 |
Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА
Усі ціни 9 →Green Cell UPS02 (800VA/480W) | 3 199 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Green Cell UPS02 (800VA/480W) | 2 458 грн. |
ДБЖ Green Cell UPS 800VA/480W (UPS02) | 2 874 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Green Cell UPS02 (800VA/480W) | 2 610 грн. |
ИБП Green Cell UPS02 (800VA/480W) | 2 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02)
Ціни на Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) |
---|---|---|---|---|
Green Cell PowerProof 600VA 360W (UPS01LCD) 600 ВА | від 1 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА | від 2 448 грн. | 9 пропозицій |