ДБЖ Powercom RPT-800AP Schuko 800 ВА (00210190)
Powercom RPT-800AP Schuko 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom RPT-800AP Schuko 800 ВА
Усі ціни 26 →Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-800AP Schuko 800ВА / 480Вт лі | 3 126 грн. |
Powercom Powercom RPT-800AP Schuko 800VA/480W line-interactive USB 3 Schuk | 3 126 грн. |
ИБП UPS Powercom Raptor RPT 800AP Schuko (RPT-800AP Schuko) | 3 098 грн. |
Powercom RPT-800AP Schuko | 3 126 грн. |
Powercom RPT-800AP Schuko | 3 126 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Powercom RPT-800AP Schuko
Ціни на Powercom RPT-800AP Schuko |
---|---|---|---|---|
Powercom RPT-600AP Schuko 600 ВА | від 2 442 грн. | 28 пропозицій | ||
Powercom RPT-800AP Schuko 800 ВА | від 2 930 грн. | 27 пропозицій | ||
Powercom RPT-1000AP Schuko 1000 ВА | від 3 637 грн. | 22 пропозиції |