Кухонна мийка Grohe K1000 L 31581SD1 1160x520 ліва (K1000 80-S 116/52 1.0 lh)
Фото 4 |
Grohe K1000 L 31581SD1 1160x520 ліва 1160x520 права |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K1000 L 31581SD1 1160x520 ліва
Усі ціни 6 →Мийка для кухні Grohe K1000 116х52 см нержавіюча сталь 31581SD1 | 54 000 грн. |
Кухонна мийка Grohe K1000 116x52 31581SD1 | 37 966 грн. |
Grohe K1000 116x52 31581SD1 | 37 040 грн. |
Grohe K1000 116x52 31581SD1 | 37 966 грн. |
Мойка для кухни Grohe K1000 116х52 см нержавеющая сталь 31581SD1 | 34 650 грн. |
Grohe K1000 116x52 31581SD1 | 38 892 грн. |
Модификації Grohe K1000 L 31581SD1
Ціни на Grohe K1000 L 31581SD1 |
---|---|---|---|---|
Grohe K1000 L 31581SD1 1160x520 ліва | від 34 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Grohe K1000 R 31582SD1 1160x520 права | від 33 792 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →