Кухонна мийка Hansgrohe S71 7-F450 43307800 1045х510 права
Фото 3 |
Hansgrohe S71 S717-F450 43307800 1045х510 ліва 1045х510 права |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 7-F450 43307800 1045х510 права
Усі ціни 7 →Кухонна мийка Hansgrohe S71 S717-F450 43307800 | 34 910 грн. |
Hansgrohe Кухонна мийка S717-F450 на стільницю 2х35Ø 1045х510 полиця лівор | 52 356 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe 450 stal szlachetna 43307800 | 38 540 грн. |
Hansgrohe 450 stal szlachetna 43307800 | 37 600 грн. |
Hansgrohe 450 stal szlachetna 43307800 | 38 540 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 7-F450 43307800 1045х510 | 37 235 грн. |
Hansgrohe 450 stal szlachetna 43307800 | 39 480 грн. |
Модификації Hansgrohe S71 7-F450 43307800
Ціни на Hansgrohe S71 7-F450 43307800 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S71 8-F450 43332800 1045х510 ліва | від 35 715 грн. | 5 пропозицій | ||
Hansgrohe S71 7-F450 43307800 1045х510 права | від 34 910 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →