Гігієнічний набір Hansgrohe Bidette S 29232000
Фото 7 |
Hansgrohe Bidette S 29232000 |
|
Поворотний з'єднувач запобігає заплутуванню душового шлангу. Грязеуловлюючий фільтр, що промивається. З клапаном зворотного току води.
Гігієнічний набір призначений для настінної установки та підключення до гарячої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Bidette S 29232000
Усі ціни 62 →Гігієнічний душ Hansgrohe Bidette 1jet S EcoSmart чорний матовий 29232670 | 6 600 грн. |
Гігієнічний душ (для змішаної води) Hansgrohe Bidette 1jet S EcoSmart+ зі | 4 550 грн. |
Комплект для гігієнічного душу з підключенням HANSGROHE S EcoSmart+ із бід | 9 959 грн. |
Гігієнічний душ Hansgrohe Bidette S шліфована бронза (29232140) 29232140 | 9 959 грн. |
Гигиенический душ Hansgrohe Bidette 1jet S (29232140) 195561 | 9 959 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →