Верхній душ Grohe Vitalio Comfort 250 26695000
Фото 5 |
Grohe Vitalio Comfort 250 26695000 |
|
Функція швидкої очистки від вапняних відкладень SpeedClean. Внутрішній канал охолодження для тривалого терміну служби верхнього душу. Функція DreamSpray забезпечує рівномірний потік із кожної форсунки.
Може використовуватись із проточним водонагрівачем. Верхній душ можна встановити на будь-який стандартний душовий кронштейн завдяки універсальному з'єднанню. Мінімально необхідний тиск води: 1 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Comfort 250 26695000
Усі ціни 6 →Верхній душ Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 Cube хром 26695000 | 4 599 грн. |
Верхній душ з EcoJoy Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 х 250 мм Cube (кол | 4 599 грн. |
Лійка для верхнього душу GROHE Vitalio Comfort квадратна 250x250мм пластик | 4 599 грн. |
Верхній душ Grohe Vitalio Comfort 250 Cube (26695000) 26695000 | 4 599 грн. |
Лійка верхнього душа квадратна Grohe Vitalio Comfort 26695000 | 4 829 грн. |
Лійка для верхнього душу GROHE Vitalio Comfort квадратна 250x250мм пластик | 4 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →