Кущоріз GTM HT56/560BL (83726)
![]() |
GTM HT56/560BL акк. 1 шт.акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM HT56/560BL
Усі ціни 10 →| 4 699 грн. |
Ножиці для кущів акум. HT56/560BL, 56В, леза-56см, відстань між лезами 33мм, КАРКАС HT56/560BLBARE TOOL | 5 427 грн. |
GTM HT56/560BLBARE TOOL HT56/560BLBARETOOL | 3 999 грн. |
Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL (без АКБ та ЗП) 83726 | 3 999 грн. |
| 3 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації GTM HT56/560BL
| Ціни на GTM HT56/560BL |
|---|---|---|---|---|
| GTM HT56/560BL KIT | від 5 427 грн. | 17 пропозицій | ||
| GTM HT56/560BL | від 3 999 грн. | 10 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →