Стрем'янка ELKOP DHR 403 65 см
ELKOP DHR 403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP DHR 403 65 см
Усі ціни 10 →Драбина ELKOP DHR 403 алюмінієва, 3 ступені, 649 мм (36488) 36488 | 1 949 грн. |
Двухсторонняя алюминиевая стремянка Elkop DHR 403 3 ступеньки 36488 | 1 950 грн. |
Стремянка Elkop DHR403 | 1 943 грн. |
Стрем'янка ELKOP DHR 403 2x3 сходинки | 1 950 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop DHR403 (двостороння) 36488 | 1 950 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →