Стрем'янка Intertool LT-1104 88 см
Фото 7 |
Intertool LT-1104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-1104 88 см
Усі ціни 10 →Стремянка алюминиевая Intertool LT-1104 | 1 694 грн. |
Intertool Intertool LT-1104 129079 | 1 999 грн. |
Стрем'янка Intertool 4 сходинки (LT-1104) | 1 799 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-1104 (4 щаблі) | 1 999 грн. |
Стрем'янка алюмінієва двостороння 4 сходинки, висота 880 мм INTERTOOL LT-1 | 1 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool LT-1104
Ціни на Intertool LT-1104 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-1102 44 см | від 1 017 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool LT-1103 66 см | від 1 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool LT-1104 88 см | від 1 694 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool LT-1105 110 см | від 1 914 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →