Стрем'янка ELKOP DHR 406 130 см
ELKOP DHR 406 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP DHR 406 130 см
Усі ціни 11 →Драбина ELKOP DHR 406 алюмінієва, 6 ступенів, 1297 мм (37893) 37893 | 3 489 грн. |
Двухсторонняя алюминиевая стремянка Elkop DHR 406 6 ступенек 37893 | 3 490 грн. |
Стремянка Elkop DHR406 | 3 469 грн. |
Стрем'янка ELKOP DHR406 2x6 сходинок | 3 490 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop DHR406 (двостороння) 37893 | 3 490 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →