Стрем'янка ELKOP DHR 405 108 см
ELKOP DHR 405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP DHR 405 108 см
Усі ціни 9 →Драбина ELKOP DHR 405 алюмінієва, 5 ступенів, тисяча вісімдесят одна мм (3 | 2 976 грн. |
Двухсторонняя алюминиевая стремянка Elkop DHR 405 5 ступенек 37892 | 2 976 грн. |
Стремянка Elkop DHR405 | 2 958 грн. |
Драбина ELKOP DHR 405 алюмінієва, 5 ступенів, 1081 мм | 2 976 грн. |
Стрем'янка ELKOP DHR405 2x5 сходинок | 2 976 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →