Варильна поверхня Gunter&Hauer GT 642 чорний
Фото 7 |
Gunter&Hauer GT 642 чорний білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer GT 642 чорний
Усі ціни 28 →GUNTER & HAUER GT 642 | 10 752 грн. |
Gunter&Hauer GT 642 офіційна гарантія | 10 399 грн. |
Варильна поверхня газова GunterHauer GT 642 | 9 486 грн. |
Варочная поверхность Gunter & Hauer GT 642 | 10 449 грн. |
Варильна поверхня газова Gunter & Hauer Gt 642 | 10 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gunter&Hauer GT 642
Ціни на Gunter&Hauer GT 642 |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer GT 642 W білий | від 8 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Gunter&Hauer GT 642 чорний | від 9 449 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →