Літня шина Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T
Виберіть розмір шин
Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T
Усі ціни 22 →Шина Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T | 2 143 грн. |
Nordexx NC1100 195/65 R16C 104/102T | 2 247 грн. |
Nordexx NC1100 195/65 R16C 104/102T | 2 215 грн. |
Nordexx NC1100 (195/65R16C 104T) | 2 213 грн. |
NORDEXX Літня шина NORDEXX NC1100 195/65R16C 104/102T | 2 153 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T
Ціни на Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Nordexx NC1100 195/65 R16C 104T | від 2 132 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →