Ящик для інструменту Haisser 90066
Фото 8 |
Haisser 90066 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90066
Усі ціни 7 →Ящик для інструментів 18.5" Formula S500 Alu HAISSER (90066) | 1 000 грн. |
Haisser 18.5'' Formula S500 Alu (90066) 18.5\'\'FormulaS500Alu(90066) | 999 грн. |
Ящик для інструментів Haisser 18.5" Formula S500 Alu 90066 (BP105861) | 1 000 грн. |
Ящик для інструментів Haisser 18.5 Formula S500 Alu | 1 028 грн. |
Ящик для інструментів 18,5 " Formula S500 ALU 462*256*242 Haisser 105861 ( | 899 грн. |
Ящик для інструментів HAISSER Formula S500 18,5" Alu 90066 | 1 000 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Formula S500 Alu 18.5" 462 х 256 х 242 мм (1 | 981 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →