Зимова шина Hankook Ice Bear W300 225/60 R17 99H
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ice Bear W300 225/60 R17 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ice Bear W300 225/60 R17 99H
Усі ціни 9 →Hankook Icebear W300 (225/60R17 99H) | 3 690 грн. |
Hankook Winter Icebear W300 225/60 R17 99H | 3 768 грн. |
Hankook Winter Icebear W300 225/60 R17 99H | 3 771 грн. |
Hankook Ice Bear W 300 225/60 R17 99H 40139 | 3 893 грн. |
Шины Hankook Winter Icebear W300 225/60 R17 99H | 3 880 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →