Зимова шина Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T
Усі ціни 9 →Hankook Winter i*Pike X W429A 225/65 R17 102T (под шип) | 5 610 грн. |
Hankook Winter i*Pike X W429A 225/65 R17 102T (под шип) | 5 616 грн. |
Hankook Winter i*Pike X W429A 225/65 R17 102T 96736 | 5 741 грн. |
Шины Hankook Winter i*Pike X W429A 225/65 R17 102T | 5 740 грн. |
Hankook Hankook Winter i*Pike X W429A 225/65 R17 102T (под шип) | 5 830 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →