Вантажна шина Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 8 →Hankook TH31 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR18 | 16 942 грн. |
Hankook TH31 Smart Flex (прицепная) 385/65 R22.5 160K 18PR "M+S" | 16 500 грн. |
Hankook TH31 385/65R22.5 160K | 22 920 грн. |
Hankook TH31 причіпна (385/65R22,5 160K) 322742 | 16 536 грн. |
Hankook TH31 385/65R22.5 160K | 24 066 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K
Ціни на Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K | від 16 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K | від 16 801 грн. | 29 пропозицій |