Каструля Krauff Originell 26-238-051
Krauff Originell 26-238-051 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Originell 26-238-051
Каструля Krauff Originell зі скляною кришкою 3.6 л (27237) | 1 223 грн. |
Кастрюля Krauff Originell со стеклянной крышкой 3.6 л (27237) | 1 223 грн. |
Krauff 26-238-051 | 1 441 грн. |
Каструля Krauff Originell 26-238-051 20 см 3.6 л сіра | 1 596 грн. |
Каструля Krauff Originell 26-238-051 20 см 3.6 л сіра | 1 580 грн. |
Модификації Krauff Originell 26-238-051
Ціни на Krauff Originell 26-238-051 |
---|---|---|---|---|
Krauff Originell 26-238-048 | від 656 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-049 | від 1 167 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Originell 26-238-050 | від 1 092 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-051 | від 1 223 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-052 | від 1 020 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff Originell 26-238-053 | від 1 904 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →