Каструля Con Brio CB-1123
Con Brio CB-1123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1123
Усі ціни 6 →Каструля Con Brio 20х11.5 см 3.6 л (CB-1123) | 715 грн. |
Кастрюля Con Brio 20х11.5 см 3.6 л (CB-1123) | 703 грн. |
Кастрюля с крышкой Con Brio 3,6 л 1123-CB | 670 грн. |
Con Brio 1123-CB | 586 грн. |
Каструля Con Brio 3.6 л CB-1123 | 695 грн. |
Каструля нержавійка з кришкою Con Brio 20 см, 3.6 л (CB-1123) | 810 грн. |
Модификації Con Brio CB-1123
Ціни на Con Brio CB-1123 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1121 | від 555 грн. | 5 пропозицій | ||
Con Brio CB-1122 | від 612 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1123 | від 586 грн. | 7 пропозицій | ||
Con Brio CB-1124 | від 806 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1125 | від 890 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →