Зимова шина HIFLY Win-Turi 212 255/45 R20 105H
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
HIFLY Win-Turi 212 255/45 R20 105H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY Win-Turi 212 255/45 R20 105H
Усі ціни 16 →Hifly Win-turi 212 255/45 R20 105H XL | 3 894 грн. |
Hifly Win-turi 212 (255/45R20 105H) | 3 896 грн. |
HIFLY Win-Turi 212 255/45R20 105H | 4 012 грн. |
Hifly Win-turi 212 255/45 R20 105H XL | 3 965 грн. |
Hifly Win-Turi 212 255/45 R20 105H 81015 | 4 115 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо
http://ek.ua/MIRAGE-MR-W562-245-45-R18-100H.htm