Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I 2.8 mm
Відео 6Фото 7 |
Hikvision DS-2CD1321-I 2.8 mm |
|
Представлена в 2020 році вулична купольна камера бренду Hikvision є мережевим (LAN) рішенням і позиціонується в якості відповідного вибору для організації сучасного офісного або домашнього відеоспостереження. Металевий корпус моделі відповідає класу захисту IP67, йому не страшні ні сильні морози (до -30 °C), ні жагуча спека. Камера Hikvision DS-2CD1321-I 2.8 mm оснащена сенсором на 2 МП, завдяки чому максимальна роздільна здатність відеозапису становить 1920 на 1080 пікселів при швидкості до 25 кадрів в секунду.
Доповнює матрицю об'єктив з фокусом 2.8 мм і кутами огляду 114.8 градусів по горизонталі. Для роботи в нічному режимі запропонована ІЧ-підсвічування з дальністю дії до 30 метрів, а за її автоматичне включення і виключення відповідальний датчик освітленості. До додаткових переваг моделі належить підтримка детекції руху з відправкою тривожних повідомлень на мобільні пристрої (фірмове додаток). Варто зазначити, що в продажу також зустрічається споріднена версія з іншим фокусною відстанню (4 мм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CD1321-I 2.8 mm
Усі ціни 9 →Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8) DS-2CD1321-I(F) | 2 525 грн. |
IP камера Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8 мм) DS-2CD1321-I(F) (2.8 мм) | 2 524 грн. |
Hikvision Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8) DS-2CD | 2 524 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I (2.8 мм) | 2 468 грн. |
Купольна IP-відеокамера Hikvision DS-2CD1321-I (2.8) | 2 588 грн. |