Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm
Відео 2Фото 4 |
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS (2.8) | 1 638 грн. |
5Мп Turbo HD відеокамера Hikvision із вбудованим мікрофоном DS-2CE76H0T-IT | 1 638 грн. |
5Мп Turbo HD з мікрофоном DS-2CE76H0T-ITPFS (2.8мм) | 1 638 грн. |
5Мп Turbo HD відеокамера Hikvision із вбудованим мікрофоном DS-2CE76H0T-IT | 1 651 грн. |
5Мп Turbo HD з мікрофоном DS-2CE76H0T-ITPFS (2.8мм) | 1 680 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm | від 1 638 грн. | 5 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm | від 1 383 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →