Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS 2.8 mm
Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS 2.8 mm |
|
Шумозаглушення 2D DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS 2.8 mm
Усі ціни 29 →HD-TVI видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS (2.8mm) для системы ви | 1 287 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS 2.8mm | 1 321 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS 2.8mm | 1 321 грн. |
Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS | 1 320 грн. |
HD-TVI відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS (2.8mm) для системи ві | 1 287 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →