Гібридний HDVR відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-K2/P
Фото 4 |
Hikvision DS-7208HQHI-K2/P на 8 каналівна 16 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7208HQHI-K2/P
Усі ціни 7 →Hikvision DS-7208HQHI-K2/P (PoC) | 9 144 грн. |
Hikvision DS-7208HQHI-K2/P (PoC) DS-7208HQHI-K2/P (PoC) | 9 144 грн. |
HikVision DS-7208HQHI-K2/P (PoC) 10000000962 | 10 499 грн. |
Відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-K2/P (PoC) (DS-7208HQHI-K2/P (PoC) | 11 653 грн. |
8-канальний TurboHD реєстратор Hikvision DS-7208HQHI-K2/P (PoC) з підтримк | 9 144 грн. |
8-канальний Turbo HD відеореєстратор з підтримкою POC DS-7208HQHI-K2/P (Po | 9 144 грн. |
8-канальний Turbo HD відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-K2/P (PoC) | 9 144 грн. |
Модификації Hikvision DS-7208HQHI-K2/P
Ціни на Hikvision DS-7208HQHI-K2/P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7208HQHI-K2/P | від 9 144 грн. | 9 пропозицій | ||
Hikvision DS-7216HQHI-K2/P | від 16 121 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →