Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-9664NI-I8
Hikvision DS-9664NI-I8 на 32 каналуна 64 канали |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-9664NI-I8
HIKVISION IP DS-9664NI-I8 64 KANAŁY | 105 240 грн. |
HIKVISION IP DS-9664NI-I8 64 KANAŁY | 107 871 грн. |
HIKVISION IP DS-9664NI-I8 64 KANAŁY | 110 502 грн. |
IP відеорегістратор Hikvision DS-9664NI-I8 для систем відеоспостереження | 72 800 грн. |
Hikvision DS-9664NI-I8 | 143 213 грн. |
Модификації Hikvision DS-9664NI-I8
Ціни на Hikvision DS-9664NI-I8 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-9632NI-I8 | від 66 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-9664NI-I8 | від 72 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →