Зарядний пристрій Hoco N5 Favor
Фото 11 |
Hoco N5 Favor |
|
Може комплектуватися кабелем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco N5 Favor
Усі ціни 40 →Зарядное устройство Hoco Type-C to Lightning Cable Favor dual port N5 1USB | 266 грн. |
СЗУ 1USB + Type-C Hoco N5 PD20W+QC3.0 Black + Cable Type-C to Lightning 69 | 401 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій Hoco N5 (2USB 2.4А) Black (S23140) + кабел | 152 грн. |
HOCO Hoco N5 (PD/QC3.0) 1Type-C+1USB/3A/20W | 635 грн. |
HOCO Зарядний пристрій HOCO N5 Favor dual port PD20W+QC3.0 (cable C to iP) | 387 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →