Газовий котел Hotpoint-Ariston Alteas X 30 CF 29.5 кВт (3300846)
Hotpoint-Ariston Alteas X 30 CF 29.5 кВт
25.8 кВт29.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:29.5 кВт, площа ~ 236 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 130 мм
t° водопостачання:від 36 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики Alteas X 30 CF
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston Alteas X 30 CF 29.5 кВт
Усі ціни 9 →Котел Ariston ALTEAS X 30 СF 3300846 | 30 396 грн. |
Котел газовый Ariston ALTEAS X 30 CF NG 3300846 | 41 200 грн. |
Двоконтурний газовий котел Ariston ALTEAS X 30 CF NG (3300846) 3300846 | 41 201 грн. |
Ariston ALTEAS X 30 CF NG | 41 200 грн. |
Котел газовий Ariston ALTEAS X 30 CF NG 3300846 | 41 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Hotpoint-Ariston Alteas X 30 CF
Ціни на Hotpoint-Ariston Alteas X 30 CF |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston Alteas X 24 CF 25.8 кВт | від 39 600 грн. | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston Alteas X 30 CF 29.5 кВт | від 30 396 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →