Бойлер Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 UR
Відео 1Фото 4 |
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 UR 6 л 1.5 кВт труби зверху 6 л 1.5 кВт труби знизу |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 UR
Усі ціни 15 →Ariston Ariston Andris Lux 6 UR EU 3626237 | 4 349 грн. |
Водонагрівач Ariston ANDRIS LUX 6 UR EU (3626237), под мойкой | 4 350 грн. |
Бойлер електричний Ariston ANDRIS LUX UR EU (3626237) 3626237 | 4 350 грн. |
Водонагреватель Ariston ANDRIS LUX 6 UR EU 3626237 | 4 350 грн. |
Бойлер Ariston ANDRIS LUX 6 UR EU | 4 350 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 UR
Ціни на Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 UR |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 UR | від 3 740 грн. | 15 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS LUX 6 OR | від 4 089 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →