Газовий котел Hotpoint-Ariston Cares Premium 30 28.4 кВт
Hotpoint-Ariston Cares Premium 30 28.4 кВт
23.5 кВт28.4 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:28.4 кВт, площа ~ 188 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 36 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики Cares Premium 30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston Cares Premium 30 28.4 кВт
Газовий котел Ariston CARES PREMIUM 30 EU 1c61eb5a | 29 280 грн. |
Ariston Ariston Cares Premium 30 EU | 35 445 грн. |
Котел газовий конденсаційний Ariston Cares Premium 30 FF (3300760) | 35 445 грн. |
Котел газовий Ariston CARES Premium 30 EU | 36 295 грн. |
Котел газовий Ariston CARES PREMIUM 30 EU 3300760 | 34 000 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston Cares Premium 30
Ціни на Hotpoint-Ariston Cares Premium 30 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston Cares Premium 24 23.5 кВт | від 27 550 грн. | 28 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston Cares Premium 30 28.4 кВт | від 29 280 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →