Комутатор HP Aruba Instant On 1430-24G (R8R49A)
Відео 1Фото 15 |
HP Aruba Instant On 1430-24G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1430-24G
Усі ціни 20 →Комутатор некерований HP Aruba Instant On 1430 24G Switch (R8R49A) | 9 952 грн. |
Коммутатор сетевой hp 1430-24g (r8r49a) | 9 858 грн. |
HP Aruba Instant On 1430 (R8R49A) — Комутатор некерований 24xGbE R8R49A | 9 790 грн. |
Комутатор мережевий HP 1430-24G (R8R49A) | 9 334 грн. |
Коммутатор сетевой HP 1430-24G (R8R49A) R8R49A | 8 874 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP Aruba Instant On 1430-24G
Ціни на HP Aruba Instant On 1430-24G |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1430-5G | від 1 991 грн. | 21 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1430-8G | від 2 657 грн. | 21 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1430-8G PoE | від 8 814 грн. | 11 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-16G | від 6 728 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-16G PoE | від 15 956 грн. | 10 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-24G | від 8 874 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-26G-2SFP | від 10 822 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →