Комутатор HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W (JL677A)
HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W
Усі ціни 20 →HPE JL677A | 150 000 грн. |
Сетевой коммутатор Aruba 24PORT 1000M 4SFP+ 6100 (JL677A) | 147 001 грн. |
Мережевий комутатор Aruba 24PORT 1000M 4SFP+ 6100 (JL677A) | 150 000 грн. |
Комутатор HP Aruba 6100 24xGE 4x1/10GE SFP Ports PoE Class 4 370W (JL677A) | 163 194 грн. |
Комутатор HP Aruba 6100 24xGE 4x1/10GE SFP Ports PoE Class 4 370W (JL677A) | 163 194 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W
Ціни на HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 6100-24G-4SFP+ | від 60 360 грн. | 19 пропозицій | ||
HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W | від 67 896 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba 6100-48G-4SFP+ | від 117 042 грн. | 21 пропозиція | ||
HP Aruba 6100-48G-PoE-4SFP+ 370W | від 111 920 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →