Комутатор HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP (JL814A)
Відео 1Фото 12 |
HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP |
|
Доступно хмарне керування, мобільний додаток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP
Усі ціни 11 →Комутатор керований рівня 2 HP Aruba Instant On 1830 48G (JL814A) | 23 630 грн. |
Коммутатор Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch JL814A | 23 289 грн. |
Aruba Instant On 1830 (JL814A) JL814A | 23 688 грн. |
Aruba HPE HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) JL814A | 23 689 грн. |
HPE JL814A | 23 689 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP
Ціни на HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1830-8G | від 6 200 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1830-8G 4P-PoE | від 11 051 грн. | 11 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP | від 11 360 грн. | 2 пропозиції | ||
HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP 12P-PoE | від 16 967 грн. | 28 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP | від 23 289 грн. | 11 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP 24P-PoE | від 22 204 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →