Комутатор HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ (JL682A)
Фото 5 |
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ |
|
Підтримка універсальної системи управління Aruba Instant On solution.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+
Усі ціни 32 →HPE JL682A | 15 920 грн. |
Сетевой коммутатор Hp IOn 1930 24G 4SFP+ (JL682A) | 15 539 грн. |
Мережевий комутатор Hp IOn 1930 24G 4SFP+ (JL682A) | 15 857 грн. |
комутатори Smart HP Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP Switch (JL682A) | 15 817 грн. |
HP JL682A | 15 251 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+
Ціни на HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ | від 13 740 грн. | 32 пропозиції | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W | від 23 484 грн. | 29 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+370W | від 22 520 грн. | 48 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-4SFP+ | від 27 337 грн. | 23 пропозиції | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-PoE-4SFP+370W | від 33 497 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →