Комутатор HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP (JL812A)
Відео 1Фото 12 |
HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP |
|
Доступно хмарне керування, мобільний додаток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP
Ціни на HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1830-8G | від 6 200 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1830-8G 4P-PoE | від 11 120 грн. | 11 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP | від 11 360 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1830-24G-2SFP 12P-PoE | від 16 989 грн. | 27 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP | від 23 104 грн. | 13 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1830-48G-4SFP 24P-PoE | від 22 204 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →