Комутатор HP Aruba 2930M-48G-PoE+ (JL322A)
HP Aruba 2930M-48G-PoE+ |
|
Передбачено 1 слот для модуля стекування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930M-48G-PoE+
HP Aruba 2930M JL322A — Комутатор керований L3 44xGbE 4xSFP/GbE combo PoE | 229 497 грн. |
HPE Aruba 2930M (JL322A) | 121 520 грн. |
HPE Aruba 2930M (JL322A) | 124 558 грн. |
HPE Aruba 2930M (JL322A) | 127 596 грн. |
Модификації HP Aruba 2930M-48G-PoE+
Ціни на HP Aruba 2930M-48G-PoE+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930M-24G | від 68 800 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930M-24G-PoE+ | від 62 840 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930M-24G-HPE Smart Rate PoE+ | від 361 500 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ | від 206 240 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-48G | від 153 560 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-48G-PoE+ | від 121 520 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →