Комутатор HP Aruba Instant On 1430-16G (R8R47A)
Відео 1Фото 15 |
HP Aruba Instant On 1430-16G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1430-16G
Усі ціни 20 →Комутатор некерований HP Aruba Instant On 1430 16G Switch (R8R47A) | 8 059 грн. |
Коммутатор сетевой hp 1430-16g (r8r47a) | 7 503 грн. |
HP Aruba Instant On 1430 (R8R47A) — Комутатор некерований 16xGbE R8R47A | 7 928 грн. |
Комутатор мережевий HP 1430-16G (R8R47A) | 7 173 грн. |
Комутатор Aruba Instant On 1430 16G Switch R8R47A | 7 928 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP Aruba Instant On 1430-16G
Ціни на HP Aruba Instant On 1430-16G |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1430-5G | від 2 065 грн. | 21 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1430-8G | від 2 736 грн. | 21 пропозиція | ||
HP Aruba Instant On 1430-8G PoE | від 8 824 грн. | 12 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-16G | від 6 840 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-16G PoE | від 15 966 грн. | 11 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-24G | від 8 875 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-26G-2SFP | від 10 831 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →