Комутатор HP Aruba Instant On 1430-8G (R8R45A)
Відео 1Фото 15 |
HP Aruba Instant On 1430-8G |
|
2 молодші моделі 1430-5G та 1430-8G настільні, подальша лінійка монтується у стійку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1430-8G
Усі ціни 20 →Комутатор некерований HP Aruba Instant On 1430 8G (R8R45A) | 3 163 грн. |
Коммутатор сетевой hp 1430-8g (r8r45a) | 2 976 грн. |
HP Aruba Instant On 1430 (R8R45A) — Комутатор некерований 8xGbE R8R45A | 2 961 грн. |
Коммутатор сетевой HP 1430-8G (R8R45A) R8R45A | 2 657 грн. |
Комутатор мережевий HP 1430-8G (R8R45A) R8R45A | 2 894 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP Aruba Instant On 1430-8G
Ціни на HP Aruba Instant On 1430-8G |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1430-5G | від 1 991 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-8G | від 2 657 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-8G PoE | від 8 814 грн. | 11 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-16G | від 6 728 грн. | 19 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-16G PoE | від 15 956 грн. | 10 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-24G | від 8 874 грн. | 19 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1430-26G-2SFP | від 10 822 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →