БФП HP LaserJet Enterprise M725DN (CF066A)
Відео 1Фото 7 |
Високопродуктивне настільне монохромне лазерне багатофункціональний пристрій формату А3 для обслуговування потреб середніх/великих робочих груп і виконання значних місячних об'ємів друку. Може повноцінно виконувати функції швидкодіючого лазерного принтера з автоматичним двостороннім друком, продуктивного планшетного сканера з пристроєм автоматичної реверсної подачі документів для двостороннього сканування (до 100 с) та копіювального апарата з швидким масштабуванням.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, розрахований на великі об'єми друку (рекомендований об'єм до 20000 стор/міс, максимальний — до 200 000 стор/міс). БФП HP LaserJet Enterprise M725DN відрізняється переконливо високою швидкістю друку/копіювання (до 41 стор/хв формату А4) та використанням ємних тонер-картриджів двох типів (CF214A з ресурсом 10000 стор або CF214X з ресурсом 17500 стор). Завдяки модулю Gigabit Ethernet LAN повноцінно інтегрується в існуючу кабельну інфраструктуру. Також є підтримка прямого друку документів в форматі PDF, JPEG, TIFF, XPS-файлів з USB-носіїв. Для зручного управління БФП використовується 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран.
Купити HP LaserJet Enterprise M725DN
Усі ціни 18 →БФП HP LaserJet Enterprise M725dn (CF066A) | 145 999 грн. |
БФП Hp LaserJet Enterprise M725dn (CF066A) Ua | 192 629 грн. |
МФУ Hp LaserJet Enterprise M725dn (CF066A) Ua | 192 629 грн. |
МФУ А3 ч/б HP LJ Enterprise M725dn CF066A | 192 629 грн. |
Принтер HP LaserJet Enterprise M725dn (CF066A) CF066A | 182 285 грн. |