БФП HP LaserJet Pro M234SDN
Фото 4 |
Лазерне монохромне МФУ для друку та ксерокопіювання документів, здатне забезпечити високу швидкість друку - до 29 стор/хв. Пристрій представлений на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Здебільшого розраховано на офісне застосування. У цій моделі передбачена дуплексна система як для друку, так і для сканування. Є механізм автоподачі документів з приймальним лотком на 40 аркушів, при цьому вхідний лоток принтера вміщує 150 аркушів.
Лазерний блок має роздільну здатність в межах 600х600 dpi, чого буде достатньо для якісного друку та копіювання будь-якої текстової документації. Лазерне чорно-біле МФУ HP LaserJet Pro M234SDN здивує мінімальними габаритами та легкою вагою. Розміри апарату складають 418×468×453 мм, а вага знаходиться на рівні 9,5 кг. У пристрої реалізовано систему енергозбереження. Технологія HP Auto-on/Auto-off відповідає за швидке увімкнення та вимкнення апарата в повністю автоматичному режимі. Для оптимізації робочого процесу МФУ використовує систему мобільного друку. Мережеве підключення реалізовано інтерфейсом Ethernet. Щоб підвищити зручність роботи з пристроєм, передбачено монохромний екран із діагоналлю 1,6″. Апарат має встановлений тонер-картридж на 1100 сторінок.
Купити HP LaserJet Pro M234SDN
Усі ціни 26 →БФП HP LaserJet M234sdne (6GX00E) | 6 999 грн. |
HP LaserJet M234sdn (6GX00F) | 7 499 грн. |
БФП HP LaserJet M234SDN (6GX00F) 6GX00F | 7 278 грн. |
БФП HP LaserJet M234sdn (6GX00F) | 7 430 грн. |
HP LaserJet M234sdn MFP Instant Ink (6GX00F) | 7 544 грн. |