Смартфон Huawei P30 Pro 128 ГБ / 8 ГБ / Dual
Відео 6Фото 30 |
Huawei P30 Pro 128 ГБ / 8 ГБ / Dual
Р (топ)NFCзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаUSB C 3 fastнемає 3.5 ммекран-водоспадNM карта пам’яті
Екран:6.47 ", вигнутий, 2340x1080 (19.5:9), 398 ppi
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Hisilicon Kirin 980
Камера:4 модулі, оптичний зум, 40 МП, + 8 МП, та 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4200 мАгод
Вага:192 г
Дисплей з двома режимами роботи (перехід на більш низьку роздільну здатність для економії заряду). Три повноцінні камери + одна TOF (для фокусування). Оптичний зум (до 5х). Барометр.
Відсутній розмовний динамік (цю роль виконує дисплей). Немає слота microSD, замість нього слот під NM Card.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Huawei P30 Pro 128 ГБ / 8 ГБ / Dual
Усі ціни 7 →Смартфон Huawei P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal | 19 462 грн. |
Huawei P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal Europe | 20 040 грн. |
Смартфон Huawei P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal | 21 476 грн. |
Смартфон Huawei P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal Europe | 22 645 грн. |
Мобільний телефон HUAWEI P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal EU | 21 224 грн. |
Мобільний телефон Huawei P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal | 21 819 грн. |
Смартфон Huawei P30 Pro 8/128GB Breathing Crystal Europe | 23 046 грн. |
0 1 1 8 |
Фотокамера, дизайн, якість матеріалів, автономність, приємно лежить у руках, продуктивність відеокамера, фронталка, яскравість дислея, Yura Mudryak: користуюся Huawei P30 Pro Dual 128GB/6GB більше року |
Претензій, окрім як зовні, у мене немає. Сприятливий, якісний, красивий. Звук гучний та чистий. Я не бачу недоліку в тому, що моно, порівнюю зі старим-він голосніше, і не гірше, а там стерео. Перед цим був Huawei P10 plus, тому на подарунок захотіла знову цього ж виробника. Старим була дуже задоволена, тільки дуже не подобалися рамки в підлогу телефону і чорний колір. У цьому найбільше турбує скляний корпус, я звикла до металевого. 1 січня оновився на 10 андроїд. Батарея дуже швидко заряджається та довго тримає. Камера краща, але надто реалістична, але якщо хочеться покращити фото, то є можливість. Після того як знизили ціну, не могли купити цей телефон, всі розкупили версію 8/256, замовляли з іншого міста. Хотілося б послухати інших користувачів, тим більше я ще повністю не вникала, не вивчила всі можливості. Нескінченний екран, дуже гарний блакитний колір, камера, звук, маленька крапелька замість рамок та моноброви. Найкращий смартфон! Особисто мені не подобається закруглений екран, слизька задня кришка і те, що вона не металева. Основна камера, що випирає. Звичайно, ціна, але це відносно. В принципі, немає недоліків, це мої особисті переваги. користуюся Huawei P30 Pro Dual 256GB місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Сам собою телефон непоганий. Камера та батарея супер. Є один недолік: Під час розмови чомусь не блокується екран і можна вухом зателефонувати по другій лінії, поки розмовляєш (або, наприклад, відправити фотографії зі свого телефону в якийсь чат у вайбері). Ця проблема із прошивками так і не пішла. Можливо це пов'язано з тим, що немає фізичного динаміка. Але найбільша проблема – це сервіс. У мене виникла проблема з екраном. Вранці, коли прокинувся, побачив чорну пляму на екрані. Через кілька тижнів з'явився яскравий промінь від цієї плями до протилежного боку екрану. Віддав у сервіс 5 грудня, наступного дня зателефонували та сказали, що це фізичне пошкодження (хоча візуально все ціле, жодних пошкоджень на телефоні не було) та запропонували по "акції" поміняти дисплей за 4500 грн замість 6500 грн. Сказали, що деталі є в наявності протягом 2х днів зроблять. Я погодився. Але вже настав Новий рік, а я все без телефону. Спочатку робили з мене дурня, що мені сказали не 2 дні, а 2 тижні. Проте вже практично пройшов місяць (пишу відгук 1 січня), а я все ходжу з кнопковим телефоном. Думаю, що 1,5 місяця очікувань не межа, тому що у нас зазвичай до 15 січня ніхто нічого не робить. Ніколи більше не куплю HUAWEI. Було безглуздо віддати за таке 28 000 грн. Камера, батарея Офіційний сервіс HUAWEI Максим: користуюся Huawei P30 Pro Dual 128GB/6GB кілька місяців |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →