Apple Watch SE 2 44 mm
Відео 34Фото 65 |
Друге покоління смартгодинників серії SE компанії Apple дебютувало у продажу восени 2022 року. Це доступніша версія Watch 8, яка виконана в тому ж дизайні (розмір 44 мм), але позбавлена деяких функцій. Так «полегшена» модель не «вміє» вимірювати насичення крові киснем, температуру тіла та визначати показники ЕКГ, а також позбавлена функції швидкої зарядки. На тлі перших SE змін також чимало.
Тут використовується потужніший фірмовий процесор SiP S8, підвищена яскравість дисплея Retina LTPO OLED (аж до 100 ниток), покращені алгоритми аналізу жіночого календаря і т.д. Розумний годинник Apple Watch SE 2 44 mm працює під управлінням WatchOS і забезпечує гнучкі можливості синхронізації з «яблучними» смартфонами, включаючи підтримку голосових команд (взаємодія з Siri). Модель вимірює пульс, вважає пройдені кроки, фіксує час активності, відстежує сон і рівень стресу, забезпечує гнучкі можливості навігації, включаючи наявність карт та можливість ведення GPS-треку. Зі спортивних функцій варто виділити окремий режим плавання (вологозахист WR 50). До затребуваних у повсякденному житті особливостей відноситься підтримка безконтактної оплати Apple Pay, наявність вбудованого програвача (загальна пам'ять 32 ГБ). Слід також враховувати, що час автономної роботи моделі заявлено на позначці о 18 годині.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch SE 2 44 mm
Усі ціни 362 →Apple Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band | 11 186 грн. |
Apple Watch SE 2 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (MNK | 12 099 грн. |
Apple Watch SE 2 GPS 44mm Silver Aluminium Case with Winter Blue Sport Loo | 10 919 грн. |
Apple Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band | 11 429 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch SE GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnig | 10 999 грн. |
Гарний дизайн, зручний ремінець, швидка та зрозуміла ОС. Це перші apple watch. Купивши собі швидкозмінний ремень. Рекомендую до покупки. Швидкий, 44мм для моєї руки, дизайн, надійний, оновлення. Тримають 1.5 дні, якщо активно тренуватись то до вечора доживають Liest DeadLiest: користуюся Apple Watch SE 2 44 mm більше року |
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Покращені метрики підвищення ефективності тренувань.
Модификації Apple Watch SE 2
Ціни на Apple Watch SE 2 |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE 2 40 mm | від 8 257 грн. | 485 пропозицій | ||
Apple Watch SE 2 40 mm Cellular | від 10 060 грн. | 68 пропозицій | ||
Apple Watch SE 2 44 mm | від 9 152 грн. | 432 пропозиції | ||
Apple Watch SE 2 44 mm Cellular | від 10 898 грн. | 92 пропозиції |