Овочечистка Fiskars Functional Form 1014418
Fiskars Functional Form 1014418 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1014418
Усі ціни 23 →Ніж для чищення овочів Fiskars Functional Form 1014418 | 367 грн. |
Овочечистка Fiskars Functional Form (1014418) | 490 грн. |
Овощечистка Fiskars Functional Form (1014418) | 490 грн. |
FISKARS Нож для чистки овощей Form (1014418) | 265 грн. |
Нож для чистки овощей Fiskars Functional Form (1014418) | 349 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →