Сковорідка Maestro Elite MR1225-20 20 см
Фото 7 |
Maestro Elite MR1225-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1225-20 20 см
Усі ціни 25 →Maestro MR1225-20 | 623 грн. |
Maestro MR1225-20 | 613 грн. |
Maestro MR-1225-20 | 939 грн. |
Сковорода Maestro MR-1225-20 | 579 грн. |
Maestro 1225-20-MR | 576 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR1225-20
Ціни на Maestro Elite MR1225-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1225-20 20 см | від 576 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1225-24 24 см | від 665 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1225-28 28 см | від 755 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →