Каструля Gusto GT-T-120-M
Gusto GT-T-120-M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-120-M
Усі ціни 21 →Каструля з кришкою Gusto Метафора форми GT-T-120-MF 20 см 4 л (126817) | 453 грн. |
Gusto GT-T-120-MU | 664 грн. |
Gusto Червоний мухомор 20 см 4,0 л (GT-T-120-MU) Червониймухомор20см4,0л(G | 695 грн. |
Каструля Gusto GT-T-120-MU, 4л (Червоний мухомор) 126812 | 664 грн. |
Gusto GT-T-120-MU | 869 грн. |
ще 16 пропозицій
Буква в кінці назви означає тематику оформлення каструлі:
- M-Макове поле
- В-стигла чорниця
- Р-перчинка
- З-веселі курчата
- S-прянощі
- FG-квітковий сад
- Т-плюшевий ведмедик
Модификації Gusto GT-T-120-M
Ціни на Gusto GT-T-120-M |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-M | від 305 грн. | 18 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-M | від 388 грн. | 21 пропозиція | ||
Gusto GT-T-120-M | від 407 грн. | 22 пропозиції | ||
Gusto GT-T-122-M | від 477 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-M | від 501 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →