Процесор Intel Pentium Haswell G3250
Відео 5 |
Intel Pentium Haswell G3250 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Haswell G3250
Процессор Intel Pentium Haswell G3250 (BX80646G3250) BX80646G3250 | 280 грн. |
Процесор Intel Pentium G3250 3.2GHz (3MB, Haswell, 53W, S1150) Tray (CM806 | 314 грн. |
Процесор Intel Pentium Dual Core G3250 3.20GHz/3MB/5GT/s (SR1K7) s1150, tr | 735 грн. |
Відеоогляди
0 0 6 37 |
При розгоні до 3.9 дорівнює intel core i3, більше розганяти не пробивав. Розголяв до 3.9 ГРЦ для GTA 5) Характеристики мого комп'ютера: Проц Intel pentium G3220 (на рівні i3); ОЗП 4гб; Відеокарта nVIDIA GeForce 920M 2гб. Ігри 2015 року тягне на ура. ). Не дуже добре оптимізовано для ігор. Дима Янив: користуюся Intel G3220 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 45 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Intel Pentium Haswell
Ціни на Intel Pentium Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Haswell G3220 | від 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Haswell G3240 | від 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Haswell G3250 | від 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Pentium Haswell G3260 | від 324 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо