Процесор Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM (CM8070804488630)
Відео 17 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM
Усі ціни 7 →Процессор Intel Core i7-11700KF (CM8070804488630) CM8070804488630 | 10 699 грн. |
Процесор Intel Core i7 11700KF TRAY (CM8070804488630) | 12 464 грн. |
Intel Core i7 11700KF TRAY (CM8070804488630) | 12 160 грн. |
Intel Core i7 11700KF TRAY (CM8070804488630) | 12 464 грн. |
Процесор Intel Core i7-11700KF Tray (BX8070811700KF) | 9 098 грн. |
Intel Core i7 11700KF TRAY (CM8070804488630) | 12 768 грн. |
Процесор Intel Core i7-11700KF (CM8070804488630) | 10 693 грн. |
0 0 0 5 |
проц офігеннний, користуюсь у парі з rtx 3080 ti і 32 gb оперативної пам'яті багато ядер, дуже швидкий ні kryvchukan: користуюся Intel i7-11700F BOX кілька місяців |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
23 травня 2022, 14:21
Якщо використовувати його без розгону, тільки штатний Турбобуст, то чи потрібно #
Якщо використовувати його без розгону, тільки штатний Турбобуст, то чи потрібно купляти блок живелення з додатковим живеленням 8+4 pin ?
anonim
17 березня 2021, 13:39
Какая цена и мощность? #
Сколько будет стоить и стоит ли брать? Или посмотреть в сторону Ryzen 7 5800x?
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | від 9 515 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | від 10 569 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | від 12 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F OEM | від 8 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | від 9 913 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | від 9 088 грн. | 49 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | від 9 098 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | від 10 641 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | від 19 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →