Процесор Intel Xeon W-2200 W-2265 (CD8069504393400)
Відео 2 |
Intel Xeon W-2200 W-2265 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon W-2200
Ціни на Intel Xeon W-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon W-2200 W-2223 | від 19 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2225 | від 30 518 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2245 | від 43 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2255 | від 54 446 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2265 | від 65 792 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon W-2200 W-2275 | від 79 212 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо