Процесор Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM (CM8068403358316)
Відео 12Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM
Процесор Intel Core i7-8700 3.2 GHz OEM (CM8068403358316) | 21 648 грн. |
Intel Core i7-8700 3.2 GHz OEM (CM8068403358316) | 21 120 грн. |
Intel Core i7-8700 3.2 GHz OEM (CM8068403358316) | 21 648 грн. |
Intel Core i7-8700 3.2 GHz OEM (CM8068403358316) | 22 176 грн. |
Процесор Intel Core i7-8700 3.20GHz/12MB/8GT/s (SR3QS) s1151, tray | 9 418 грн. |
0 0 1 3 |
Купил I7 8700К и не жалею, после ноутбучного I7 3610qm прирост производительности очень ощутим, вся работа происходит в разы быстрее. Температура тоже очень радует 28-30 градусов в простое и в нагрузке 40-55, но это под топовым кулером Be quiet Dark Rock Pro 4 и термопастой NOCTUA NT-H1, не знаю как будет под другими кулерами, но у меня так) Установил проц в материнку Aorus Z390 Pro, все работает без нареканий. Скорость работы Цена завышена KomRad: користуюся Intel Core i7 Coffee Lake менше місяця |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
19 грудня 2020, 13:19
Какой нужен чипсет для турбобуста? #
Привет, народ, не очень разбираюсь в этой теме, и не нашёл в инете ответа...подскажите, пожалуйста, чтобы заработал турбобуст нужен ли на материнке Z чипсет, или подойдёт и обычный B?
24 лютого 2020, 09:14
Подойдёт к материнской и видеокарте #
Материнская плата:MSI Z370 GAMING PLUS
Видеокарта:Asus GeForse GTX 1060 Phoenix 3GB
Подойдут ли к это му процессору?
Видеокарта:Asus GeForse GTX 1060 Phoenix 3GB
Подойдут ли к это му процессору?
Показано 3 із 16 запитань
ще 13 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8086K BOX | від 13 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX | від 5 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM | від 9 418 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX | від 24 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K OEM | від 6 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700T OEM | від 15 680 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →